środa, 16 lutego 2011

Hity turystyczne czy własne odkrycia? Czyli, który rejon Polski najbardziej lubię.

    Pod względem atrakcyjności turystycznej jest w Polsce kilka dużych rejonów geograficznych. Tradycyjnie mówimy o Wybrzeżu Bałtyckim, Mazurach, Tatrach, Karkonoszach, Bieszczadach, Beskidach. Jest oczywiście szereg mniejszych atrakcyjnych obszarów. Zastanowiłem się, gdybym musiał wybrać jeden rejon, którą część naszego kraju bym wyróżnił? Gdzie najchętniej bym pojechał?
Pomyślałem i ... no dobrze, na Podlasie.
Ponieważ chcę głównie opowiadać przy pomocy obrazów to ten tekst skrócę od odpowiedniego minimum. Szerzej opowiem o Podlasiu w kolejnych artykułach. To rejon rozległy, w którego skład wchodzi mnóstwo wspaniałych miejsc. Poniżej zamieszczone fotografie niech utworzą „podlaską impresję”.

3 komentarze:

 1. Witamy!
  Fajnie popatrzeć na profesjonalne zdjęcia pięknych polskich zakątków. My - amatorzy - http://tripsoverpoland.eu - podziwiamy szczerze to co Pan robi. Z Pana zdjęć zapewne uda się nam wybrać jakieś miejsce gdzie jeszcze nie byliśmy, a an pewno warto je zobaczyć - bo Polska to kraina pełna niespodzianek krajoznawczych i tak naprawdę sami ją dopiero zaczynamy poznawać.
  Serdecznie pozdrawiamy
  Ewa i Marek Wojciechowscy

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za miłe słowa. Myślę, że jesteście Państwo zbyt skromni ;-) Po tym co zobaczyłem na Waszej stronie to byliście w niewiarygodnej ilości miejsc. Z pozdrowieniami.

  OdpowiedzUsuń
 3. Miło zobaczyć rodzinne strony na Pana zdjęciach :) Pozdrawiam serdecznie! :)

  OdpowiedzUsuń